אודות

TIPOOS הנו בית תוכנה המעצב ומייצר אתרים יפהפיים כבר מעל 10 שנים, עבור מגוון רחב של לקוחות. על לקוחותינו נמנות חברות גדולות כמו גם עסקים בתחילת דרכם אשר המשותף לכולם הוא הרצון להנות מאתר מקצועי, מעוצב ומודרני המסייע בהגשמת המטרות אותן הצבת אתה – הלקוח. האתרים אותם אנו יוצרים מצטיינים בעיצובים מושכים ומותאמי לקוח כמו גם בחווית משתמש נעימה ושובת לב.

gil

גיל המר – בעלים

aviavi

אבי אשכנזי – ארט דירקטור

hadar

הדר חזאי – מנהלת תוכן

1013065_10151505857968667_846182784_n

יונתן כהן – קידום אתרים

.facebook_2075093565

דניאל סעדה – מנהל שיווק

office2

סטודיו חמוד

הסיפור שלנו

TIPOOS הוקם בשנת 2005 ע”י גיל המר, מעצב ומתכנת בעל ניסיון נרחב בתחום אשר שימש עד אז כמרצה במכללת John Bryce  בקורס עיצוב אתרים. שמו של הסטודיו –  TIPOOS ניתן לו ע”י הלקוחות אשר התרשמו מאישיותו של גיל ומנכונותו להתמקד גם בפרטים הקטנים ביותר עד לקבלת תוצאה שעמדה ברף הביצוע אותו הציב גיל בעצמו.

פילוסופיה

עקרונות אלה של מקצועיות, עדכניות, ירידה לפרטים ושאיפה לשלמות הביצוע מנחים גם היום את פעילותו של בית התוכנה ומאפשרים לו להציע אתרים ידידותיים לגולש ושימושיים העומדים במבחן הזמן ומותאמים לדרישות הטכנולוגיות של מנועי החיפוש.

פיתוח וורדפרס

TIPOOS מתמחה במוצרי WordPress ברמה גבוהה מאוד כמו גם מערכות ניהול תוכן נוספות ונבחרה כספקית שירותים עבור מגוון חברות בארץ ובחו”ל. אנו רואים את עצמינו כשותפים לדרך של לקוחותינו ומלווים אותם לאורך תקופת הקמת האתר כמו גם לאחריה.

לרשות לקוחותינו עומד מגוון של מומחים בתחומים שונים הנוגעים להקמת האתר וביסוס נוכחות רשת, החל ממיתוג, עיצוב האתר ושימושיות, דרך תכנות ואחסון וכלה בשיווק במנועי חיפוש וברשתות חברתיות.

 

Back to Top